Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Audience
he: קהל יעד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Active
he: פעיל

en: Filter
he: סינון

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Goal
he: יעד

en: Clicks
he: הקלקות

en: Close
he: סגירה

en: Identity
he: זהות

en: Definition
he: הגדרה

en: Revert
he: שחזור

en: Selector
he: סלקטור

en: Extend
he: הרחבות

en: Info
he: מידע

en: or
he: או

en: Select...
he: נא לבחור...

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close window
he: סגירת חלון

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: of
he: של

en: Pause
he: עצירה

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: Personalization
he: התאמה אישית

en: Collapse
he: כיווץ

en: Variation title
he: כותרת וריאציה

en: Horizontal orientation
he: כיוון אופקי

en: Vertical orientation
he: כיוון אנכי

en: Tray orientation changed to @orientation.
he: כיוון המגש השתנה ל @orientation.
