Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Audience
hu: Közönség

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Go
hu: Mehet

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Add another
hu: Másik hozzáadása

en: Active
hu: Aktív

en: Filter
hu: Szűrő

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Close
hu: Bezár

en: Metrics
hu: Metrikusok

en: Identity
hu: Azonosító

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Extend
hu: Bővítés

en: Info
hu: Infó

en: or
hu: vagy

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Add context
hu: Környezet hozzáadása

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: Target
hu: Cél

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: start
hu: kezdet

en: Add an option
hu: Lehetőség hozzáadása

en: of
hu: /

en:  days
hu:  nap

en: Control
hu: Vezérlés

en: New name
hu: Új név

en: Pause
hu: Szünet

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: What
hu: Mi

en: Need help?
hu: Segítségre van szükség?

en: Show fewer
hu: Kevesebb mutatása

en: Unarchive
hu: Archiválás visszavonása

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Ensure that each block description is unique.
hu: Biztosítani kell, hogy minden blokk leírása egyedi legyen.

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Winner
hu: Győztes

en: View reports
hu: Kimutatások megtekintése

en: Change type
hu: Típus megváltoztatása

en: Delete variation
hu: Variáció törlése

en: -Select-
hu: -Kiválasztás-

en: Selected pages
hu: Kiválasztott oldalak

en: Show help
hu: Súgó megjelenítése

en: Engagement Score
hu: Elkötelezettség-pontszám

en: Horizontal orientation
hu: Vízszintes tájolás

en: Vertical orientation
hu: Függőleges tájolás

en: Tray orientation changed to @orientation.
hu: Tálca tájolása megváltozott erre: @orientation.

en: Hide help
hu: Súgó elrejtése

en: Show all options
hu: Összes lehetőség mutatása
