Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Info
ka: ინფო
