Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Active
km: សកម្ម

en: Filter
km: តម្រង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Close
km: បិទ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Ensure that each block description is unique.
km: ប្រាកដ​ថា​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ប្លុក​នីមួយ​ៗ​មាន​តែ​មួយ ។

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល

en: Collapse
km: វេញ
