Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Reports
mg: Tatitra
