Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: View reports
mn: Тайлангуудыг үзэх
