Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
