Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
