Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Reports
sr: Извештаји

en: Error message
sr: Порука о грешци
