Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: or
bo: ཡང་ན

en: Add context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཁ་སྣོན

en: Close window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: of
bo: གི

en: Ensure that each block description is unique.
bo: ལྷུ་ལག་་རེ་རེའི་གསལ་བཤད་ནི་ཁྱད་པར་ཅན་ཡིན་པར་ངེས་གཏན་བྱོས།

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
