Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Active
eo: Aktiva

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Revert
eo: Malfari

en: Reports
eo: Raportoj
