Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Active
kk: Белсенді

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Reports
kk: Есептер

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
