Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
