Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
