Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Test
mr: चाचणी

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Active
mr: सक्रिय

en: Filter
mr: गाळणी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Close
mr: बंद

en: Extend
mr: विस्तार

en: Reports
mr: अहवाल
