Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to my translation catalogue (26 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Go
my: သွားမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: of
my: ၏
