Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: Filter
ps: چاڼ

en: Configuration
ps: سازول

en: Close
ps: تړل

en: Info
ps: مالومات

en: or
ps: او

en: About
ps: په اړه

en: Reports
ps: راپورونه

en: Target
ps: موخه

en: Collapse
ps: غونډول

en: -Select-
ps: -غوره-
