Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Reports
si: වාර්තා
