Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Active
sl: Aktiven

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Close
sl: Zapri

en: Revert
sl: Povrni

en: Info
sl: Podatki

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Need help?
sl: Potrebujete pomoč?
