Acquia Lift Connector (7.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Close
ug: يېپىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Error message
ug: خاتالىق

en: of
ug: جەمئىي

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى

en: Change type
ug: تۅرىنى ئۉزگەرتىش
