Acquia Lift Connector (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Taxonomy Vocabulary
bo: རིགས་དབྱེའི་སྤྱི་མིང
