Acquia Lift Connector (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Visibility
da: Synlighed

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Identity
da: Identitet

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger

en: About
da: Om

en: Taxonomy Vocabulary
da: Taksonomi ordforråd

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
