Acquia Lift Connector (7.x-3.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Identity
fr: Identité

en: Advanced configuration
fr: Configuration avancée

en: About
fr: À propos

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Taxonomy Vocabulary
fr: Vocabulaire de taxonomie

en: Field mappings
fr: Correspondances de champ
