Acquia Lift Connector (7.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Identity
sv: Identitet

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar

en: About
sv: Om

en: Taxonomy Vocabulary
sv: Vokabulär för taxonomi

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
