Acquia Lift Connector (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Configuration
es: Configuración

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Identity
es: Identidad

en: Advanced configuration
es: Configuración avanzada

en: About
es: Acerca de

en: Account ID
es: ID de cuenta

en: Taxonomy Vocabulary
es: Vocabulario de taxonomía

en: Field mappings
es: Asignaciones de campos
