Acquia Lift Connector (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Identity
hu: Azonosító

en: Advanced configuration
hu: Haladó beállítások

en: About
hu: Leírás

en: Taxonomy Vocabulary
hu: Taxonómiaszótár

en: Field mappings
hu: Mező leképezések
