Acquia Lift Connector (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Configuration
pt: Configuração

en: Identity
pt: Identidade

en: About
pt: Sobre

en: Taxonomy Vocabulary
pt: Vocabulário da taxonomia
