Acquia Lift Connector (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Identity
ro: Identitate

en: About
ro: Despre

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
