Acquia Lift Connector (7.x-3.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Identity
et: Identiteet

en: About
et: Programmist

en: Field mappings
et: Välja mappingud
