Acquia Lift Connector (7.x-3.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Identity
tr: Kimlik

en: About
tr: Hakkında

en: Taxonomy Vocabulary
tr: Sınıflandırma Sözlüğü

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
