Acquia Lift Connector (7.x-3.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Identity
ca: Identitat

en: About
ca: Detalls
