Acquia Lift Connector (7.x-3.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Taxonomy vocabularies
pl: Słowniki taksonomii

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
