Acquia Lift Connector (7.x-3.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Visibility
uk: Видимість

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Advanced configuration
uk: Додаткове налаштування

en: About
uk: Про модуль

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Trusted
uk: Довірені
