Acquia Lift Connector (7.x-3.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Identity
vi: Nhân dạng

en: About
vi: Giới thiệu
