Acquia Lift Connector (7.x-3.6) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Site ID
ja: サイトID

en: Identity
ja: アイデンティティ

en: Manual
ja: 手動

en: About
ja: アバウト

en: Taxonomy vocabularies
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: Account ID
ja: アカウント ID

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング
