Acquia Lift Connector (7.x-3.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: About
cs: Popis
