Acquia Lift Connector (7.x-3.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: About
el: Περί
