Acquia Lift Connector (7.x-3.6) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Visibility
it: Visibilità

en: Configuration
it: Configurazione

en: Identity
it: Identità

en: Manual
it: Manuale

en: About
it: Informazioni

en: Field mappings
it: Mappatura campi
