Acquia Lift Connector (7.x-3.6) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Identity
kn: ಗುರುತು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
