Acquia Lift Connector (7.x-3.6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Identity
oc: Identitat

en: About
oc: A prepaus

en: Taxonomy vocabularies
oc: Vocabularis de taxonomia
