Acquia Lift Connector (7.x-4.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Visibility
ru: Видимость

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Identity
ru: Идентификатор

en: Manual
ru: Вручную

en: Auto
ru: Авто

en: Advanced configuration
ru: Расширенные настройки

en: About
ru: Информация

en: Taxonomy vocabularies
ru: Словари таксономии

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей
