Acquia Lift Connector (7.x-4.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Identity
fi: Identiteetti

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Advanced configuration
fi: Edistyneet valinnat

en: About
fi: Tietoja

en: Taxonomy vocabularies
fi: Luokittelusanastot

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
