Acquia Lift Connector (7.x-4.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Identity
hi: पहचान

en: Manual
hi: मैनुअल

en: About
hi: के बारे में
