Acquia Lift Connector (7.x-4.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Identity
lv: Identitāte

en: Manual
lv: Manuāli

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: About
lv: Par
