Acquia Lift Connector (7.x-4.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Identity
nl: Identiteit

en: Manual
nl: Handmatig

en: Auto
nl: Automatisch

en: Advanced configuration
nl: Geavanceerde instellingen

en: About
nl: Over

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen
