Acquia Lift Connector (7.x-4.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Manual
sk: Manuálne

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
