Acquia Marina (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Calendar
ca: Calendari

en: Text color
ca: Color del text

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Flag
ca: Bandera

en: Red
ca: Vermell

en: Photo
ca: Foto

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Keys
ca: Claus

en: Yellow
ca: Groc

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: Newspaper
ca: Diari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
