Acquia Marina (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Calendar
ru: Календарь

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: Photo
ru: Фото

en: Keys
ru: Ключи

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Node bottom
ru: Подвал материала

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Node top
ru: Шапка материала

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
