Acquia Marina (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Calendar
ar: التقويم

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
