Acquia Marina (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Calendar
it: Calendario

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Flag
it: Contrassegno

en: Keys
it: Chiavi

en: Main menu
it: Menu principale

en: Header top
it: Testata superiore

en: Search form
it: Form di ricerca

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
